Sodybos „Kliukai“ svečių atsiliepimai

Nuostabi sodyba, visur viskas labai gražu, gražūs indai, graži patalynė, labai skoningai įrengti kambariai, yra viskas, ko tik reikia poilsiui ir net daugiau, negu reikia. Tik atvažiavus į sodybą, labai sužavėjo rožiniai karučiai, skirti nusivežti savo daiktams nuo mašinos iki namelio ( aišku atstumas nedidelis, bet atrakcija - ypatinga, iš karto labai pralinksmina). Savininkai - nuostabūs. Apie sodyba galime atsiliepti tik pačiais gražiausiais žodžiais. Ačiū.
 

Praėjo šiek tiek daugiau laiko nuo viešnagės pas jus, bet geriems žodžiams ir atsiliepimams visada čia ir dabar - tinkamiausias laikas.
Lankėmės gruodžio pradžioje, su draugais. Sniegas, židinys, namelio jaukumas ir aplinkos ramybė mums leido pasijusti nuostabiai. Buvo tarsi mini Kalėdos širdy. Jūs nuostabus, geros širdies šeimininkas - gera būtų sugrįžti!
Ačiū, kad dalinatės ir kuriate, tai kas vienija ir palaiko žmonijos gerumą!

Nuoširdžiai,
Jūsų svečiai,
Oksana su šeima

Parašė: Oksana (2022-02-21)

Nuostabi su meile išpuoselėta sodyba ir smagiai praleistas laikas gamtoje.
Ačiū sodybos šeimininkams ir iki kito karto :-)

Parašė: Neringa (2021-08-06)

Nuostabi sodyba, gražiai sutvarkyta aplinka ir nuostabūs šeimininkai. Puikiai praleistas laikas, labai patiko. ieškantiems ramybės ir pailseti nuo tekančios rutinos, ideali vieta.
Rekomenduoju...

Parašė: Renaldas (2021-08-06)

Nuostabi sodyba nepakartojamam poilsiui. Čia kiekvienas šeimos narys ras ką veikti ir tuo pačiu galės negalvoti apie nieką, bet mėgautis visiška tyla bei ramybe. Sodyboje labai daug erdvės, kas suteikia daug privatumo. Šeimininkai - labai svetingi, šilti ir energingi žmonės - visuomet padės ir patars, parekomenduos ką aplankyti Molėtų krašte. Čia visada gera sugrįžti... Ačiū Sandrai ir Vyčiui :)

Parašė: Jonas (2019-11-21)

Geriausia vieta pailsėti šeimoms - miesto komfortas ir gamta dera kaip niekur kitur. Visi ras kuo užsiimti, svetingi šeimininkai visuomet pasirūpina viskuo, kad svečiai jaustųsi komfortiškai ir jaukiai. Vaikams tikras rojus - žaidimų aikštelė, tvenkiniai, žvejyba, pirtis..taip pat netoli yra daug vietų, kurias galima aplankyti. Ačiū Jums, Vyti ir Sandra už nuostabias atostogas, grįšime dar ne kartą!

Parašė: Jolanta (2019-11-17)

We spent beautiful days at kliukai homestead,
a lovely place and wonderful hosts!
Highly recommended

Parašė: inbal zak (2019-11-13)

Tobula vieta žmonėms, pavargusiems nuo miesto triukšmo ir ieškantiems ramaus poilsio gamtoje :) Čia apie viską pagalvota, todėl telieka tik ilsėtis :) Namukai jaukūs, gamta be galo graži, o šeimininkai šilti ir draugiški :)

Parašė: Lina (2019-04-08)

Super viskas...Kito žodžio nėra :) Grįšime tikrai dar ne kartą:)

Parašė: Rasa (2018-07-23)

Vyti ir Sandra, aciu Jums uz puiku poilsi, lauzo sriuba ir medu. Butinai sugrisime :)

Parašė: Evelina (2018-07-20)

Įrašyti naują atsiliepimą!

Jūsų vardas:

Jūsų el. paštas (nebus rodomas viešai):

Tekstas:

Įveskite saugos kodą
Kodukas

Sodybos kontaktai

+370 682 40139
+370 630 00491
sodyba.kliukai@gmail.com
Kliukų k., Molėtų r.
Koordinatės: 55.1015000 25.401244

Mūsų partneriai

  • Moletai
  • Asvejos regioninis parkas
  • Moletu turizmo informacijos centras
  • Labanoro regioninis parkas
  • Atostogos kaime
  • Menulio vaikai
  • Prie ezero

Pasidalinkite mūsų svetainės nuoroda su draugais :)